In memoriam Fred de Vries

  • 0

In memoriam Fred de Vries

Category:algemeen

Helaas bereikte onze vereniging het trieste bericht dat Fred de Vries na een kort ziekbed op 61-jarige leeftijd jl. vrijdag 7 juli is overleden. Fred leed aan een ongeneselijke ziekte.

Als eerste wensen wij zijn vrouw Angelique de Vries heel veel sterkte met dit verlies, maar ook zijn onze gedachten bij Patrick en Bianca.

Fred zal in onze gedachten blijven als een open en altijd optimistisch mens waar de club altijd bij kon aankloppen als het nodig was. Zijn bijdrage aan de Skatekampen, ijsdagen en terreinonderhoud zijn niet in een getal uit te drukken. Ons machinepark zou zonder Fred niet van dit niveau zijn geweest. Hij wist voor elk technisch probleem wel een oplossing. Ook heeft hij jaren het gras kort gehouden op onze Purmerring of 100 paar huurschaatsen geslepen  dit alles ALTIJD belangeloos.

De club zal hem gaan missen als mens met het hart op de juiste plek. Sterkte aan de familie gewenst.

Namens het bestuur en veel vrijwilligers van de IJs en Inline-skateclub Purmerend.